Stovykla AKMENA

Dažniausiai užduodami klausimai

Atlikus registraciją, per 1 darbo dieną gausite patvirtinimą į el. paštą.

Taip, galima. Kreipkitės į organizatorę Dominyką (tel. nr. 869140945).

Nereikia. Visi vaikai stovyklos metu yra apdrausti. Draudimas įskaičiuotas į stovyklos kelialapio kainą. Su draudimo sąlygomis galėsite susipažinti patvirtinus registraciją į stovyklą.

Pavėžėjimo paslauga mūsų stovykloje neteikiama.

Sveikatos pažyma neprivaloma, išskyrus tuos atvejus, kai vaikas turi sveikatos sutrikimų, apie kuriuos mes privalome žinoti.

Taip, reikia su savimi turėti pagalvės apvalkalą, apkloto apvalkalą ir užtiesalą ant čiužinio. Pagalvę ir apklotą suteikiame mes.

Atvykti galima tik informavus vyr. vadovę Dominyką (tel. nr. 869140945).

Nėra, todėl draudžiama vežti greitai gendančius produktus.

Negalima. Stovyklos metu vaikus maitiname pilnaverčiu maistu, todėl vaikas jausis sotus ir laimingas. Vartodamas iš namų atsivežtus užkandžius, gali būti sutrikdomas normalus vaiko racionas.

Vaiką (-us) gali pasiimti tik tie asmenys, kurie turi raštišką tėvų įgaliojimą. Įgaliojime turi būti nurodytas vaiko (-ų) vardas pavardė, pamainos data, asmens, kuris pasiima vaiką, vardas, pavardė, asmens kodas. Vieno iš tėvų, kuris suteikė įgaliojimą, vardas, pavardė, parašas.

Taip, galite pasiimti anksčiau ar laikinai iš stovyklos, tačiau turite raštiškai informuoti vyr. vadovę Dominyką. Vaikui nesant stovykloje, visą atsakomybę už vaiko saugumą prisiimate jūs. Už praleistas stovyklos dienas mokestis nėra grąžinamas.

Sąrašą reikalingų, leidžiamu ir draudžiamų daiktų stovyklos metu gausite kai bus patvirtintas vaiko registracija stovykloje.

Šalia stovyklos parduotuvės nėra.

Taip. Dėl dovanų kupono teiraukitės nurodytais kontaktais. 

Į stovyklą leidžiama vežtis tik telefoną ir laikrodį. Kiti elektroniniai prietaisai gali būti paimti saugoti stovyklos laikotarpiui. Telefonai yra surenkami  ir išdalinami vieną kartą dienoje, nuo 15 iki 16 val.

Visos reikalingos priemonės įskaičiuotos į stovyklos kainą, todėl papildomai palikti pinigų nereikia.

Į kainą įeina: 

maitinimas 5 kartus per dieną, apgyvendinimas prašmatnioje sodyboje, edukacijos ir pramogos, vaikų sveikatos draudimas.