Stovykla AKMENA

Apie mus

Pirmą kartą stovykla AKMENA jauniesiems stovyklautojams atvėrė duris 2016 m. Taip nedrąsiai, bet kupina vilčių, ji tapo neatsiejama vaikų vasaros dalis. Dabar kievienais metais sulaukiame vis didesnio būrio draugų.

Susipažinkime su stovyklos įkurėja ir vyriausiąja vadove Dominyka. Ji turi ilgametę darbo su vaikais ir jaunimu  patirtį, todėl stengiasi sukurti stovyklautojams nepaprastus vasaros įspudžius. Dominyka yra Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto bakalaurė, dirbus vaikų švenčių organizatore ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialiste. Stovyklos metu ji tampa geriausia vaikų draugė, o draugystės tęsiasi metų metus!

Mes nekantraujame su jumis susitikti!

Jūsų AKMENA.

Saugumas

Stovyklautojai gyvens saugioje, tvarkingoje aplinkoje, bus maitinami 5-is kartus per dieną pilnaverčiu maistu, poilsiaus psichologiškai palankioje atmosferoje.

Patirtis

Jaunieji akmenukai bus ugdomi ir mylimi entuziastingų, charizmatiškų asmenybių, padėsiančių atsiskleisti geriausioms vaikų savybėms ir įgyti vertingų žinių bei įgūdžių, skatinančių domėjimąsi pasauliu.

Įspūdžiai

Iš stovyklos vaikai grįš ne tik pailsėję, susiradę naujų draugų, bet ir kupini neišdildomų įspūdžių, kurie niekad neleis pamiršti vaikystės vasarų…

mūsų stovyklos vadovai

Žana
Gustė
Rosita
Diana
Agnieška
Nojus